ML 270 CDI Ndrrim me Golf 5 ose Tauran. -01

Shitet nga: ML 270 cdi 26 Mar 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet Ml 270 CDI me 1 vit te plot regjistrim ne gjendje te mire teknike dhe optike ndrrim me Golf 5 ose Tauran Pres bkers serioz....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim