Mazda Premacy

Shitet nga: qamili 10 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Premacy
shitet vetura mazda prmacy .po sa aedhun nga zvicrra ,vetura asht ne gjendje shum te mir ka klim gjamat elektrik dyrt elektrik ,shpenximet ika shum te vogal 5.5 ,per me shum mundi me pa dhe me provu qysh te doni.per me shum mudeni ne tel ,044220339.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim