Mercedes 190D -85

Shitet nga: mercedes 14 Pri 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
shes Mercedes 190 Diesel ne gjendje shum te mir ne motorr po ashtu dhe jasht osht i rujten ka regjistrim deri ne mujin e 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim