Mercedes 220 -04

Shitet nga: Astriti 24 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes mercedes benz 220 CDI, viti i prodhimit 2004.
Kerri esht ne gjendje te mir motorrike dhe teknike.
Regjistrim deri ne muajin e 7 2015
Servisin e kryer 4 gomat e reja.
Kilometrazha: 220000 mir te kaluara te sigurta.
Per me shum info: 044185142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim