Mercedes 230 benzin full sport tuning -90

Shitet nga: Ardi 05 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Mercedes 230 E Benzin & Plin

Mercedesi osht shum shum i mir jon trrall ksi lloji gjendjen e ka tip top

Mercedesi shitet nuk ndrrohet arsyja e shitjes se nuk jena tu e perdor se pronari osht jasht vendit .

Mercedesi i ka shpenzimet shum shum tvogla

Mercedesit veq regjistrim edhe nisu ka tdush

Mercedesi i ka karrikat lekur krem dhe me nxemje shum i rujtun tabelat ja kom dorzu ska denimFaleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim