Mercedes Benz 308 -90

Shitet nga: daradan 04 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Mercedes benz 308
Motori 2.4l dizel
Viti 1990 - Hidraulik
I regjistuar RKS deri 28.08.2015
Ne gjendje shum teknike dhe optike
Me te gjitha opsionet funksionale
Rimoriko 3m me 7 ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim