MERCEDES-BENZ 190 Dizel

Shitet nga: Mercedes 13 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes 190 Dizell,Vitit 1990 në gjendje shumë të mirë teknike si brenda ashtu edhe jashtë,regjistrim deri në muajin gusht 2016.
Gomat dimer dhe verë
Karrigat të lekures
Nuk është hipotek edhe ndrrim nuk baji
INFO 044123070 prej ores 09:00 -20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim