MERCEDES 190 D -88 REXH 25 08 2016 GJ PERFECTE

Shitet nga: mercedes 04 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   1 900 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
SHITET MERCEDESI 190 DIESEL [FABRIKISHT]
NE GJENDJE PERFECTE KAROSERI DHE MOTORR
VITI I PRODHIMIT FUNDI I 88-TES
REGJISTRIM DERI ME 25-08-2016
MOTORRIN E SAPO NDERRUAR E KA TE VITIT 1992
ESHT 2.0 ORIGJINAL SIKUR QE E KA PAS TE VETIN
KAROSERIN E KA KU KA PAS NEVOJ TE RIPARUAR
I SERVISUAR ME VAJ ME FILTERA [TE GJITH]
ESHT NE EMER TIMIN PERSONAL NUK ESHT HIPOTEK PERKTHIMI MENJHERSHEM
KA MUNDESI NDRRIMI ME VETUR ME TE VOGEL..
MIRPRES BLERESIT SERIOZ
044 192-578 EDHE VIBER...
049 100-715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim