Mersdes

Shitet nga: Mersdes 05 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet mersdesi 190 viti 90 dizell motorti 2.0 motorrin shum te mir ne kerseri shum i rujten posdon regjestrim dhe 5 muj shum gjendjen e mire pres blersin serjoz 045503292 dhe ne viber ket numer posedon 4 gomat e reja te dimriq se ni muj ju kan qit me faktur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim