Shes mercedes 200c viti 2001

Shitet nga: Lami 19 Dhj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes merce des 200c esht ngjendje shum te mir isa po ardhun nga sudija shitet dhe ndrohet viber +37745 507 330.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim