Mercedes 230 -88

Shitet nga: Skender 18 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
Shitet dhe ndrrohet Mercedesi eshte ne gjendje te rregullt ka 1 vit regjistrim servisin te sapo kryer bejm ndrrim perparsi kan karavan dhe automatik ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim