Mercedes 250

Shitet nga: Astrit 14 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 250
Disel 2.5
Ne gjendje te rregullt Rigjistrim 1 vit
Ka edhe gomat per dimer dhe ver edhe Fellgat i ka
+38649156870
Qmimi 2.350 ero kerkoj blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim