Mercedes

Shitet nga: Limi 30 Sht 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes benz 250dizel automatik esht ngjendje shum te mir si mrena dhe jasht ndrim imunshem nese me konvenon viber kontakt +37744535668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim