Mercedes Benz 300SE American

Shitet nga: nuk tkallxoj 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Mercedes Benz 3.0 mator benzinë ne gjendjen shum e mir. Makina ska as te ni problem krejt funktionale. Makina eshte Amerikane nga New York dhe tani eshte ne Shqiperi ne lushnjë.
Gjitha dokumentat jan dhe ska probleme.
Ai personi qe don ta shikojë makinen ju lutem çe te telefon ket nummer 0355695691010 dhe flasim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim