shitet mercedes benz

Shitet nga: dan 10 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
shitet mercedesi 300 dizel shum i mir tip top osht me klim regjistrim deri 29.06.2016 boj ndrrim me t4 dhe merdeces vito ose me ndonje kombi qe osht ne ngjendje te rregull
mercedesi ka gumatat e reje te dimrit edhe ka plus bandasha eksra 17 per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim