Mercedes CLK 320 Avantgarde me sistemin LPG gazit

Shitet nga: Besim 14 Nën 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Mercedes CLK 320 Avantgarde me sistemin LPG gazit të KA markës (55 litra) është instaluar në timon rezervë. Km 205000 gumat e dimrit në alumini zi matte.
Nëse jeni të interesuar thjesht regjistrohen libër.

Çmimi është i negociueshëm
Tel: 044905098


Siguria aktiv: ABS - sistemin e frenimit anti-lock, Program Elektronik Stabiliteti (ESP), Brake Assist Sistemit (BAS)

DRIVE / PEZULLIMI: Transmisioni: 5-shpejtësi automatike

AUDIO / KOMUNIKIMI / instrumenteve: Jashtë matës temperatura, takeometër, kompjuter Trip, timon: timon Multifunction

Ngarje automatik: kontrollin e lundrimit me shpejtësi të ndryshueshme limiter "SPEEDTRONIC"

Comfort / e brendshme dhe jashtme: visors dielli me pasqyra ndriçuara, kolona drejtues vende mekanikisht të rregullueshme: sediljet e pasme në version të vetëm vend, avionëve rondele xhamash vende të ndezur: selia e njohjes banimit në vendin e pasagjerit përpara, mbyllje qendrore me kaloni brendshme dhe sensor rrëzimit, armrest kanate në pjesën e pasme me cupholders, immobilizer elektronike duke përfshirë sistemin mbyllje. "ELCODE" me radio infra të kuqe telekomandë dhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim