Shes Mercedes-Benz 3.2 Benzinë.

Shitet nga: eduard morina 09 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shes Mercedes-Benz 3.2 Benzin eshte ne gjendje te rregullt ka klimë ,airbag , gomat i ka ne rregullt dhe ka nje rezerv, eshte automatik , eshte karavan , senzor , etj . Posa i ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim