Mercedes C200 Turbo diesel -02

Shitet nga: Petrit 12 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Vetura ne shitje
Mercedes C200 dizel 2.0
Vetura eshte ne gjendje te rregullt.ka karrika me nxemje central cenzor gjamat me rrym klim.goma te veres dhe te dimrit Frenat ABS dhe i Pa Doganuar... 31200 km te kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim