Mercedes E 290 dizel -96

Shitet nga: Marsel 08 Pri 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Gjakovë
Full ekstra per vitin qe eshte dhe e gatshme per çdo prove , makina rri e mbyllur ne garazhd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim