Mitsubishi Galant

Shitet nga: Arber 15 Shk 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Galant
Shitet mitsubishi galant .. 2.0 glsi Benzin/Plin . Ne gjendje shum te mir pune . eshte injection electronic dhe punon mir si me benxin po ashtu edhe me plin .. shpenzimet i ka shum te vogla lirisht me 7 euro plin i ben 150 km ne rrug te hapur
dritaret i ka electronike po ashtu edhe pasqyret anash posedon muzik profesionale dhe radio me ekran touchscreen ka basin mbrapa plus
perforcuesin apo pajoqallen ..
regjistrim ka edhe 6 muaj .
per me shum info kontaktoni ne nr telefonit
pres bleres serioz !!
viber + whatsaap +38649870297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim