NISSAN TERRANO -92

Shitet nga: Nissan 18 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes xhipin e forte klasik ne gjendje te rregullt, punon shume mire me gas ose benzin, 4 x 4 shi e cdo gje tjeter. Mbi te gjitha shume i paster i mbajtun mire me servica ne kohe dhe i rujtun per marak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim