Ndrroj Isuzu Trooper -88

Shitet nga: Mir 07 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ndrroj Isuzu Trooper,2.8 Turbo Diesel,Viti 1988,4x4 shume e pershtatshme per terrene te veshtira dhe shume ekonomike, 5 dyer.E mirembajtur me intervale sherbimesh sistematike.Me gjitha letrat deri ne Mars 2 2016 Makina ndodhet ne Tropoj nr I Viberit 0696687857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim