Nissan Micra 1.2 l. Makina Tip Top, KM. 133161. ..

Shitet nga: qamil 11 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Une shes Automobilin tem Nissan micra 1.2, viti i prodhimit 1992, Km. 133161, te gjitha serviset i ka te bame me rregull, Rrypi i motorrit asht i ndrruem dhe Pompa e ujit me KM.108401, Llagerat e Rroteve jan te ndrruem, Motorri, Marshi, dhe te gjitha i funkcionojn pa problem, dhe asht shum ekonomik. Automobili gjendet ne Zvicer, brenda Jave jau sjelli ne Kosove, kush ka interesim te thirr ne Natel. Nr. 044 220 339. Ose,Nr. 049 364 775.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim