Nisan Primastar

Shitet nga: jetoni 23 Dhj 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Primastar
Nisan Primastar viti i prodhimit 2005
Motori disel 2.5
I padoganuar
Gjendje shum te mir dhe shum i rujtun siq mund të shikoni edhe ne fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim