OPEL ASTRA 2.0 diesel

Shitet nga: Artan 17 Gsh 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet vetura e tipit Opel Astra diesel TDI 2.0 me shpenzime jashtazakonisht te vogla me klime, te gjith te intersuarit mund te kontaktoj edhe ne viber 00386 49 203 127 dhe 044 203127 .I ardhu nga Zvicrra rexhistrimi i pare KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim