Opel Astra -03

Shitet nga: Behar Delija 23 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet vetura opel astra 1.6 benzin karavan me 5 dyer viti i prodhimit 2003 vetura sapo esht sjellur nga zvicrra dhe esht e doganuar dhe rexhistruar me 04:03:2015 vetura esht ne gjendje shum te mir dhe i ardhun me servis te kryer nga zvicrra xhamat elektronike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim