Opel Combo 1.4 -1999

Shitet nga: Drilon 18 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Opel Combo 15.06.1999 model 2000
1.4 benzin me shpenzime shum te vogla
Hidrolik
Radio CD Mp3
Goma te reja
131.000 km te kaluara shum i rujtun mrena dhe jashte.
Regjistrim deri me 29.05.2015
I servisuar komplet..
Veturen mund ta provoni ne qdo kohe dhe ta kontrolloni ku te doni.
Per info : 044798746 dhe viber : +38649698545
ndrrim i mundesh vetem me VW Passat 2 Karavan ju flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim