Opel Corsa 1.2 -07

Shitet nga: Andi 18 Shk 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Opel Corsa 1.2 i doganuar dhe i regjistruar rks i sapo ardhur nga Zvicra manual klimatronik fellne shum te bukura ne gjendje shu te mir ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim