Opel Corsa 1.2 Benzin -89

Shitet nga: Berat 12 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Opel Corsa 1.2 Benzin, ne gjendje shume te mire gumat e reja, dhe 3 muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim