Opel Corsa d -07

Shitet nga: florent 14 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Gjakovë
opel corcsa D 1.3 cdti 5 dyer e servisuar gjamat me rryme klim ac 4 goma e dimrit e servisuar komplet si dhe regjistrim dhe 11 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim