Opel Kadett -89

Shitet nga: Anton 14 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Opel Kadet 1.3 Benzin me 5 Shpejtesi.
Kerri eshte ne gjendje te rregullt punon shum mir. Eshte i ruajtur jasht dhe brenda, nuk ka asnje te keqe, Gumat i ka teper te mira. Ka kuk dhe ka trigerat per transport. Shpenzimet i ka teper te vogla me nje fjal kerri eshte i kompletuar me gjitha te mirat.

Pres Bleres Serioz sepse vetura eshte Familjare dhe ka regjistrim deri ne muajin Tetor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim