Opel Vectra 90 izi,2000 cc me plin ne gjendje sh..

Shitet nga: Selim 10 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes veturen Opel Vectra viti 90.
vetura eshte me 2000 cc me benzin dhe plin,timon hidraulik ,frenat abs,alarm,
eshte ne gjendje shum te mir,me te gjith servisat e kryer,
ka regjistrim deri ne Qershor 2015,
ka te nderruar vajin e motorrit,vajin e minjaqit,rrypin e motorrit,rrypin e dinamos,si dhe goma te reja m+s

NUMRI KONTAKTUES 044 189 095 ose 049 189 095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim