Opel vektra 2.0 benzin -89

Shitet nga: Opel vektra 15 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet per arsye qe kom vetur tjeter asht ne gjendje perfekte regjistrim i skaduar shitet dhe nderrohet me ndoi rimorki per vetur apo gjesende qe me nevoitet ose me noi vetur me te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim