Opel zafira -2.0 dizel 2001

Shitet nga: Opel 13 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Opel zafira 2001 dizel 2.0 ka 7 ulse posedon klim radio komanden ne timon telefon tempomat kerri eshte ne gjendje te mire optike dhe teknike 4 goma te mira gjamat i ka kolor fabrikisht e ka sistemin e nxemjes te motorit me gjek tel 045552881 regjistrim ka deri me 04-09-2015 ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim