Opel Astra 1.8

Shitet nga: Beni 14 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.8 130'000km te garantuara me liber te sevisit Viti 2007Shume e ruajtur si brenda dhe jashte 4 guma me bandash te veres edhe 4 te dimritNavigation KlimaSensora para mbrapa Vetura gjindet ne Zvicer, nuk ka dogan te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim