Opel Astra 1.9 Dizel Automatik

Shitet nga: Beni 03 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.9 Dizel i sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar... Klimatronik tempomat xhamat elektronike dhe ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim