Opel Astra EcoTec

Shitet nga: Kundret 20 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra 2.2 EcoTec Benzin e importuar nga Zvicra, ne gjendje perfekte.
Vetura posedon tempomat, klim automatike, butona ne timon dhe shume gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim