Opel Astra h 1.7 CDTI 2005

Shitet nga: Astra 14 Sht 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra H 1.7 CDTI 2005 e SapoArdhur nga
Zvicra Me Klim , 4 Gjamat me RRymë , Tempomat , ABS/ESP , Dritat Automike dhe T'mjegulles , Fellne Alumin Me Goma T'reja Me nje fjal osht Tip-Top


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim