Opel combo 1.4

Shitet nga: Agron 28 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes opel combo frigo ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
Vetura eshte e qlajmruar nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim