Opel corsa 1.2 dhe opel kadet 1.4

Shitet nga: Agjent 26 Tet 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet opel corsa edhe opel kadeti ose ndrrohet me naj kerr me regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim