Opel Kadett 1.6 Plin+B Regj 23 11 16 -90

Shitet nga: Opel 22 Qer 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Motorri 1.6 funsionon ne te dyat Plin dhe Benzin.
Ngjyra Vishnje metalike
ABS-CENTRALL-SHIBER
Regjistrim deri ne nentor 2016
Gjdo gje ne gjendje te rregullt teknike.
Kater goma M+S dhe Bandasha te aluminit
sapo te vendosura

C,mimi i Arsyeshem
0037745887899

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim