Opel kadett

Shitet nga: Dren 04 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe shum pak km te kaluara, shum i ruajtur, regjistrim ka deri ne fundvit, ndersa qmimi eshte i padiskutueshem.
Thirrjet deri ne ora 16:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim