Shes Opel Kadett Karvan

Shitet nga: Ilir 31 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes opel kadett karvan 1.7 i cili ka 4 dyer,dizel dhe ngjyra e bardhe.Harxhimet i ka shum te vogla.
Per ma shum informata : 044654924 ose viber +37744654924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim