Opel Movano 2.8TD 3.5t

Shitet nga: Nue 05 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Movano
Shitet Kamioni Opel Movano 2.8TD me 3.5t.
Ngjyre e bardhe dhe me tabela te Zvicrres i cili eshte ne gjendje te mrekullueshme siq shihet edhe ne foto...per me shum info
Kontakt: 044697761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim