(Opel Vectra 01.exstra)

Shitet nga: Personal 12 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra full opcion 4×airbeg 4×gjoma me rrym 4dy central klim matronik 2qelasa fabrikisht pasqyre me rrym +nxemje 2 karrikat e para me nxemje full rryp timon lift me komanda drita ksion + larjen e dritave 4goma M+S .ABS. radio kaset + shanxher me 4cd felips drita mjeglles tempomat+bortkupjuter motorr 2.2 EcoTec me zengjir benzin fellne 16she orgjinal Rks per her te par vet e kam doganu posedoj te gjitha dokomentat tash pa regjetrtim denim nuk ka dhe hipotek (KREDIT) nuk osht ne as ni bank.me marreveshje...flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim