OPEL VECTRA 2.2 DTI 2004

Shitet nga: Shaqir 14 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHES OPEL VECTRA 2.2 DTI 2004 ME TABELA KS REGJISTRIM DERI NE MUAJIN 10.2016

VERETJE VETURA ESHTE ME DOGAN INVALIDORE NE EMRIN TIM DHE BOSCH PUMPA ESHT DEFEKT

BEJM EDHE NDERRIM

QMIMI I VOLITSHEM

INFO 044/177-654
VIBER +38649177654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim