Opel Vectra 2.0

Shitet nga: Menton 09 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel vecta Shum E Rujtur N'gjyr E kuqe Pa Rexhistrim Tabelat E Derzuara Ska Denim Hec Shum Mir 2.0 Plinde Dhe Benzin Pres Blersin Serjoz Bej Edhe Ndrrm Me Ni Kerr Mat Thjesht Po Te Ket Rexhistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim