Opel Vectra Karavan Diesel 3.0 V6 CDTI -03

Shitet nga: Driton 27 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes Opel Vectra Diesel Karavan 3.0 V6 CDTI,Automatik, viti i prodhimit 2003, ka te kaluara vetem 112 000 km, vetura gjindet ne Zvicer eshte Full Extra ne gjendje shume te mire siq shihet ne foto, sapo i eshte kryer edhe shiqimi teknik. Nese dikush eshte i interesuar mund te me kontaktoj dhe veturen mund ta sjellim ne Kosov per aq shpejt sa esht e mundur.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim