Opel vectra..exstra)

Shitet nga: Personal 04 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra full opcion klim matronic 4Xairbag 4 dyr central 4gjoma me rrym pasqyre me rrym dhe nxemje 4goma te miraM+S Abs drita ksion dhe larja e dritave drita mjeglle timon lift +komanda kret rryp 2 karrikat e para me nxemje bandash alumin origjinal opel 16she motorr 2.2B ECOTEC me zingjir radio me kaset+shanxher4cd phelips me tabela rks per her te par vet e kam doganu i kam gjitha dokumentat regjestim edhe 3 muj 2qelsa fabrikisht. Me servis te zvicres.qmimi me marrveshje.Km te kalura 186mi... flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim