Opel vectra

Shitet nga: sami 08 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen Opel vectra irmsher 1.8 motor eco tec vetura ështe ne gjendje perfekte shpenzime te vogla the perballushme hargjon 7.5 L ne 100 km'h vetura posedon klim funksionale amortizim te ngrir ( sport) dhe shum gjera ekstra vetura ka regjistrim deri ne fund te tetorit per me shum kontaktoni me 049571772 045505767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim